O nas

Szanowni Państwo 

W imieniu Biura Podróży Inter Kafix Travel pragnę serdecznie podziękować Państwu za dotychczasowe korzystanie z naszych usług przy poprzednich Waszych wyjazdach. Mamy nadzieję, że wyjazdy te były udane i spełniły Państwa oczekiwania.

Wraz z obecnym jak i przyszłym sezonem wakacyjnym pragniemy zaoferować Państwu ponownie nasze usługi. Jak co roku posiadamy w swojej ofercie programy wakacyjne znanych i sprawdzonych przez nas touroperatorów. Są to kierunki bliższe i dalsze, tańsze i droższe i na pewno każdy klient znajdzie wśród nich ofertę dla siebie. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od wielu lat. W tym czasie zdołaliśmy poznać i współpracować z wieloma touroperatorami i wiemy którzy z nich są solidni i godni zaufania. Wszelkimi zdobytymi doświadczeniami dzielimy się z naszymi klientami służąc im radą i rzetelnymi ,obiektywnymi informacjami. 

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, który mając do nas zaufanie wraca po kolejne oferty wyjazdowe. Po latach doświadczeń sprawdziła się wprowadzona przez nas metoda, że klient przychodzi do naszego biura, określa termin oraz kierunek wyjazdu, a nasz personel wyłapuje indywidualnie wszelkie promocje oraz last minute na zamówione wyjazdy i natychmiast powiadamia klienta. 

W obecnym czasie nie sztuką jest wyjechać za granicę na wakacje ale sztuką jest wrócić z nich zadowolonym z przeświadczeniem, że ciężko zarobione pieniądze zostały dobrze wydane. Zapraszamy więc Państwa do odwiedzenia naszego biura, a przekonacie się ,że powyższa dewiza jest bardzo realna. Dla stałych klientów przewidujemy oczywiście stosowne rabaty oraz całodobową informacje telefoniczną. W czasie wyjazdów organizujemy również najróżniejsze szkolenia na które wystawiamy faktury VAT.

Z wyrazami szacunku
Fiedziukiewicz Andrzej